Novinky

07 - 11/10/2019

MSV 2019 v Brne!
Naša spolocnosť sa zúčastnila Medzinárodného strojárskeho veľtrhu 2019 v Brne spolu so zástupcami výrobcu lisov MA.TE Presse, automatizácie ELMEA a monitorovacích systémov Schwer+Kopka. Ďakujeme za Vašu návštevu a veľké množstvo inšpirujúcich rozhovorov.

30/03/2016

Nová kontrola nástroja KZ4!
Naš vývojový tím Vám prináša inovované kontrolné zariadenie KZ4. Vďaka množstvu poskytovaných funkcií je vhodné pre ochranu akéhokoľvek lisovacieho nástroja pred jeho poškodením.
Chcem sa dozvedieť viac...

11/02/2016

Máme certifikáty o odbornej znalosti!
Naši pracovníci získali certifikáty potvrdzujúce ich odbornú znalosť pre posudzovanie bezpečnosti a analýzu rizík strojových zariadení a pre aplikácie servomeničov Lexium 32.
Pozrieť osvedčenia...

28/10/2015

Sme zástupcami skúseného výrobcu excentrických lisov!
Naša spoločnosť sa stala výhradným zástupcom talianskeho výrobcu lisov MA.TE Presse osvedčenej konštrukcie na Slovensku a v Českej republike. Veríme, že budeme pre Vás, našich zákazníkov, prínosom pri inováciách Vašej výroby.

05/02/2015

Intuitívnejšie ovládanie!
Úspešne sme prešli na robustný 7" farebný dotykový displej pre ovládanie našich zariadení. Veríme, že týmto krokom zvýšime prehladnosť položiek menu a zároveň Vám ponúkneme nové možnosti pre signalizáciu alarmov, ukladanie receptov, záznam prevádzkových dát a ich export do vyšších podnikových systémov.

03/02/2013

Bezpečnosť sa nás týka!
Predstavujeme Vám riešenie svetelnej bezpečnostnej závory s funkciou spúšťania lisu, ktorá šetrí čas a zefektívňuje výrobu.Pozrieť realizáciu...

Služby

Aby Vašu výrobu neohrozili a nezastavili prestoje z dôvodu poruchy strojov, naša spoločnosť poskytuje nasledové služby:

Servis tvárniacich strojov

Naša spoločnosť vykonáva servis tvárniacich strojov - hlavne lisov výrobcu TOMA Trnava (bývalý Šmeral Trnava - rady LEN, LENA, LEXN, LENP) a VSS, a.s. Košice - rady LE, LEK. Súčasne vykonávame i servis prídavných zariadení k lisom (odvijáky, rovnačky, podávače).

K sortimentu nami ponúkaných služieb zabezpečujeme dodávku originálnych náhradných dielov. Výmenu náhradných dielov zabezpečujeme ako komplexnú službu aj s následnou montážou, resp. len samotnú dodávku náhradných dielov podľa požiadaviek zákazníka.

Sťahovanie strojov

Našim zákazníkom ponúkame pomoc pri sťahovaní strojov či celých výrobných liniek do nových priestorov. Služba má komplexný charakter. Zabezpečíme odpojenie kabeláže, manipuláciu so strojom a jeho opätovné pripojenie na sieť a odskúšanie jeho plnej funkčnosti.

Rekonštrukcie elektroinštalácie strojov

Významnou časťou našej činnosti je rekonštrukcia opotrebovaných alebo nefunkčných elektroinštalácií strojov, prestavby strojov. Rekonštrukcia elektroinštalácie zabezpečí technickú úroveň stroja vyhovujúcu súčasne platným technickým normám, čo má pozitívny dopad na zvýšenie bezpečnosti a kvality obsluhy. Pri rekonštrukciách strojov sú používané kvalitné prvky - programovateľné PLC firmy Siemens, napr. rada SIMATIC S7, bezpečnostné moduly PREVENTA firmy Schneider Electric, frekvenčné meniče a servomeniče firiem Lenze, Siemens, Control Techniques.

Predaj elektropríslušenstva

Pre elektroinštalácie strojov zabezpečujeme dodávky elektroprvkov, napr. ovládacie a signalizačné hlavice, relé, stýkače, koncové spínače, programovateľné PLC, nožné spínače, dvojručné ovládacie panely, elektroskrine, káble a vodiče od popredných výrobcov napr. Schneider Electric, Siemens, Rittal, Sarel, ktoré sú zárukou kvality a spoľahlivosti.